ילדים
    חדש חדש!
    חופש-נופש
    טיול-מקום
    מסע-הרפתקה
    מבלים עם ילדים
    פילון
  אוכל
    בתי אוכל
    תזונה
    בידור ומוסיקה
    איכות חיים, בריאות וסביבה
    האמנויות
    מחשבות ודעות
    לכל המשפחה
    פרוזה
    ספרי ילדים
    טעמנו והתרשמנו
    עסקים

ראלף ההורס – בתלת מימד ובדיבוב לקראת חנוכה

מאת: צוות התרשמות

סרט מצויר חדש של דיסני, על היצורים שבתוך משחקי המחשב והווידאו יצחיק וירגש אתכם ואת ילדיכם

 

המסע שאליו יקחו אולפני האנימציה של וולט דיסני אתכם הצופים ואת ילדיכם, הוא מצחיק ומרגש, ואפילו מזיל דמעה או שתיים. הסוף הוא כמובן טוב לעילא, וכבר כשתצאו מהסרט לא יישאר לכם ממנו כלום, וילדיכם יוכלו להתפנות לקניות חנוכה בקניון שבו מוקרן הסרט.

 

העלילה מתרחשת בתוך העולם הוירטואלי של משחקי הוידאו, (זוכרים את פאקמן? הוא גם שם!) אותן קופסאות ענק עם שלטים ולחצנים, שבעזרתם מעבירים ילדים שעות של כיף בחבטות, מאבקים ונצחונות על גיבורי וידאו מצויירים. לראלף, שתפקידו להרוס כל דבר נמאס לחיות בצילו של פליקס, האיש הטוב והכוכב של המשחק שתמיד מצליח להציל את כולם. אחרי כמה עשורים בהם הוא עושה כל יום בדיוק את אותו הדבר ורואה איך פליקס זוכה בכל התהילה, מחליט ראלף שנמאס לו לשחק את התפקיד של האיש הרע. הוא לוקח העניין לידיו ויוצא למסע בו הוא קופץ ממשחק למשחק ועובר בין דור לדור של משחקי וידאו כדי להוכיח שיש לו את מה שצריך כדי להפוך לגיבור. 

 

אין טעם להכביר מילים על העלילה, כי מה שכובש הם בעיקר האפקטים והחן האישי של הגיבורים. שימו לב לשמות המדובבים הישראלים, שעושים עבודה טובה. אלה כולם שחקנים המככבים בימים אלה בסדרות בערוצי הילדים, או בהצגות של התיאטראות הרפרוטארים, או שהם עושים את צעדיהם הראשונים בעולם הקשה הזה. מגיע להם שאפו.

ראלף – ניר רון

פליקס – ניב פטל

המלך סוכרי- דב רייזר

סמלת קלהון – איילת רובינסון

ונלופה – כנרת לימוני

 

ארה"ב 2012

אורך הסרט: 108 דקות

 

הסרט מופץ ע"י פורום פילם ומועלה בבתי הקולנוע בארץ החל מסופ"ש הקרוב ולקראת חנוכה. הסרט מוקרן בדיבוב לעברית בתלת-ממד ובדו-ממד ובאנגלית עם כתוביות לעברית בדו-ממד.

 לכל הכתבות בנושא >>