חדש חדש!
    חדש חדש!
    חופש-נופש
    טיול-מקום
    מסע-הרפתקה
    מבלים עם ילדים
    פילון
  אוכל
    בתי אוכל
    תזונה
    בידור ומוסיקה
    איכות חיים, בריאות וסביבה
    האמנויות
    מחשבות ודעות
    לכל המשפחה
    פרוזה
    ספרי ילדים
    טעמנו והתרשמנו
    עסקים

מוגובי - אתר הילדים הישראלי הבטוח ביותראתר האינטרנט הפופולארי זוכה בתואר זו השנה השלישית ברציפות בתחרות Webi

 

מוגובי, העולם הוירטואלי לילדים, הוכרז שוב כזוכה בקטגוריית האתר הבטוח ביותר לילדים בתחרות Webi 2012 לאתרי אינטרנט ומובייל. זוהי השנה השלישית ברציפות בו זוכה האתר בקטגוריה זו.

 

 

התחרות השנתית לאתרי אינטרנט ומובייל Webi 2012 נערכה זו השנה השמינית ברציפות על ידי קבוצת אנשים ומחשבים. מאות אתרים, מהטובים בישראל, ניגשו לשלב המיונים הראשונים ונבחנו על-פי הקריטריונים המקובלים בעולם לבחינת אתרים, בהם: שימושיות, חווית משתמש, אינטראקטיביות, זמינות וכדומה.

 

אתר מוגובי הישראלי הוא עולם וירטואלי לילדים בני 12-6, שהושק ביוני 2009 על ידי היוצר והיזם אייל שמי. האתר משלב משחקים עם פעילויות בתחומי הטבע, חגים, היסטוריה, מדע וערכים, ומהווה רשת חברתית לילדים בסביבה אינטרנטית מוגנת. באתר מבקרים מעל ל-300 אלף יוניקים מדי חודש.

 

לדברי השופטים בתחרות, "מוגובי הוא עולם וירטואלי חווייתי לילדים באינטרנט, אשר מעשיר את החוויה התרבותית של הגולש תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של הגנה על פרטיות וטיפוח הקשר החברתי בין הילדים".

 

לדברי אייל שמי, מנכ"ל מוגובי, "אנו מאמינים כי יש לנו, בתור מותג ילדים מצליח, אחריות כלפי הגולשים. מסיבה זו, אנו נותנים חשיבות רבה לנושא הבטיחות והפרטיות באינטרנט, ועושים מאמצים רבים כדי לקדמו – בין אם בניטור טכנולוגי ואנושי, ובין אם בלימוד ערך זה באמצעות פעילויות חוויתיות וכייפיות. אנו גאים מאוד בזכייה, ושמחים להיות נושאי דגל בתחום".

 

אודות מוגובי

 

אתר מוגובי הישראלי הוא עולם וירטואלי לילדים בני 12-6, שהושק ביוני 2009 על ידי היוצר והיזם אייל שמי. מוגובי הוא עולם וירטואלי ממשפחת וואלה!, המשלב משחקים עם פעילויות בתחומי הטבע, חגים, היסטוריה, מדע, ערכים ומהווה רשת חברתית לילדים בסביבה מוגנת באינטרנט.

 

באתר יוצרים הגולשים דמות וירטואלית (אווטאר) הנקראת 'מוגובי' ודרכה מכירים חברים, משחקים במשחקים, משתתפים במשימות והרפתקאות מעשירות המלווים בהקפדה וחינוך לשמירה על פרטיות. מוגובי נבחר לאתר הילדים המוביל בישראל (אחרי פייסבוק הבינלאומי) בסקר של כלכליסט מינואר 2010, ונבחר ב-2011 לאתר המשחקים החברתי הטוב ביותר בתחרות ה- Gameis - האוסקר הישראלי למשחקי מחשב. ב-2012 נבחר, זו השנה השלישית ברציפות, לאתר הילדים הבטוח באינטרנט בתחרות ה-WEBI.

 

האתר בנוי במודלFreeimum  , כאשר ניתן לשחק בעולם חינם ונדרש מנוי לקבלת גישה ללא הגבלה לכל פעילויות האתר. כיום מבקרים במוגובי למעלה מ- 330,000 גולשים יוניקים בחודש.

אתר מוגובי:  www.mogobe.walla.co.ilלכל הכתבות בנושא >>